Gizlilik Bildirimi

Özcanlar Çerçeve, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Özcanlar Çerçeve, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek;

Kişisel bilgilere sadece yetkili Özcanlar Çerçeve personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

Özcanlar Çerçeve, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, ya, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır.

Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Özcanlar Çerçeve, sitesindeki bağlantılar aracılığı ile gideceğiniz diğer sitelerin, Özcanlar Çerçeve’nin gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmez.

Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.